Ifjúsági csoportunkba pályázati koordinátort keresünk

A Tempus Közalapítvány Erasmus+ ifjúsági csoportja pályázati koordinátor munkatársat keres.

A pozíció heti 40 órás, 1 éves határozott idejű (hosszabbítható) munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest
A pozíció betöltése megegyezés szerint, 2017. áprilistól

Főbb feladatok:

  • Pályázatok adminisztrációja, formai és tartalmi értékelése, döntésre előkészítése.
  • Pályázati kapcsolattartás: tájékoztatás, konzultáció, tanácsadás.
  • Kapcsolattartás a pályázati szakértőkkel, közreműködés a szakértők kiválasztásában, a szakértői munkával kapcsolatos értékelésben, a szakértők képzésében és továbbképzésében.
  • A projektek nyomon követése, helyszíni ellenőrzések lefolytatása.
  • Program promóció, képzésszervezés, módszertani és információs kiadványok kidolgozása.
  • Nemzetközi képzési felhívásokhoz tartozó kiválasztási és egyéb fejlesztési és adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség,
  • felsőfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt,
  • MS Office irodai programok felhasználói szintű ismerete,
  • a nem-formális tanulást célzó módszerek ismerete,
  • együttműködő-készség (csapatmunka),
  • jó problémamegoldó képesség,
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban,
  • precizitás, monotóniatűrés,
  • multitasking.

Előnyt jelent:

  • az Erasmus+ stratégiai partnerségek alapos ismerete,
  • oktatási/képzési/tanulási célú vagy ifjúsági területen megvalósított szektorközi együttműködésekben szerzett szakmai, projektmenedzseri, közreműködői vagy értékelői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • korrekt, rendszeres jövedelem,
  • fejlődést, tanulást támogató kultúra,
  • részvételi lehetőség nemzetközi ifjúsági együttműködésekben,
  • pozitív munkahelyi légkör és kiváló irodai munkakörülmények,
  • stabil szervezeti háttér.

Magyar és angol nyelvű Europass formátumú önéletrajzát, valamint magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2017. március 5-ig várjuk.