Informatikai referens keresünk

A Tempus Közalapítvány informatikai csoportja informatikai referenst keres

A pozíció heti 40 órás, 1 éves határozott idejű (hosszabbítható) munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest
A pozíció betöltése: legkorábban 2017. májustól, megegyezés szerint

Főbb feladatok:

  • A TKA által használt rendszerek informatikai támogatása;
  • Munkahelyi számítógépek, berendezések, perifériák felügyelete, karbantartása;
  • Eszközkezelés;
  • Helpdesk ügyek naprakészen tartása;
  • IT folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok /dokumentáció készítése;
  • Tesztelés (külső és belső fejlesztések).

Elvárásaink:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség;
  • Min. 1 éves IT területen szerzett tapasztalat;
  • Középszintű angol nyelvtudás.

Alapvető készségek:

  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Kiváló előadói készség;
  • Proaktív, önálló és csapatban történő felelősségteljes munkavégzés;
  • MS Windows operációs rendszerek magas szintű ismerete;
  • MS Office programok magas szintű ismerete;
  • Adatbázisok (Access, MySQL, MS SQL) magas szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Rendszergazdai tapasztalatok;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Korrekt, rendszeres jövedelem,
  • Fejlődést, tanulást támogató kultúra,
  • Támogató munkahelyi légkör és kiváló irodai munkakörülmények,
  • Stabil szervezeti háttér.

Magyar nyelvű önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2017. április 23. 24 óráig várjuk.