Informatikai munkatársat keresünk

A Tempus Közalapítvány informatikai csoportja informatikai munkatársat keres

A pozíció heti 40 órás, 1 éves határozott idejű (hosszabbítható) munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest
A pozíció betöltése: legkorábban 2017. májusától, megegyezés szerint

Főbb feladatok:

  • Workflow pályázatkezelő rendszer IT támogatása;
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel;
  • Folyamatok modellezése, paraméterezése, optimalizálása, dokumentálása;
  • Folyamatokra jellemző riportok kialakítása;
  • Folyamatok bevezetése, tesztek készítése, folyamatok testre szabása, új folyamatok felépítése;
  • Helpdesk ügyek naprakészen tartása.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Folyamatmenedzsment, folyamatmodellező eszközök, és workflow alkalmazások ismerete;
  • legalább 1 éves IT területen szerzett tapasztalat;
  • Középszintű angol nyelvtudás.

Alapvető készségek:

  • Kiváló problémamegoldó, logikai, együttműködési és kommunikációs készség, konstruktivitás;
  • Proaktív, önálló és csapatban történő felelősségteljes munkavégzés;
  • MS Windows operációs rendszerek magas szintű ismerete;
  • MS Office programok magas szintű ismerete;
  • Adatbázisok (Access, MySQL, MS SQL) magas szintű ismerete.

  • Felsőfokú folyamatszervezői, vagy informatikus végzettség;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • korrekt, rendszeres jövedelem,
  • fejlődést, tanulást támogató kultúra,
  • támogató munkahelyi légkör és kiváló irodai munkakörülmények,
  • stabil szervezeti háttér.

Magyar nyelvű önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó jelentkezését folyamatosan, legkésőbb 2017. április 23. 24 óráig várjuk.