Campus Mundi referens

A Tempus Közalapítvány Felsőoktatási egysége referens munkatársat keres a Campus Mundi programba.

A pozíció heti 40 órás, 1 éves határozott idejű (hosszabbítható) munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest
A pozíció betöltése: azonnal lehetséges

Főbb feladatok:

  • pályázati tanácsadás, konzultáció hazai érdeklődők számára e-mailben és telefonon
  • információs napokon részvétel és előadások tartása
  • általános kapcsolattartás a pályázókkal, releváns intézményekkel
  • disszeminációs feladatok, magyar nyelvű tartalomfejlesztés

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • szolgáltatásorientált, ügyfélközpontú gondolkodás
  • türelem és segítőkészség

  • nemzetközi ösztöndíjprogramok kezelésében szerzett munkatapasztalat
  • felsőoktatáshoz kötődő munkatapasztalat
  • külföldi mobilitási tapasztalat
  • angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • korrekt, rendszeres jövedelem
  • fejlődést, tanulást támogató kultúra
  • pozitív munkahelyi légkör és kiváló irodai munkakörülmények
  • stabil szervezeti háttér

Fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű Europass formátumú önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2018. március 22-ig honlapunkon várjuk.

A pályázók kiválasztása és meghallgatása folyamatosan történik, a kiíró fenntartja magának a jogot, hogy alkalmas pályázó jelentkezése esetén akár a beadási határidő előtt döntést hozzon.

Ha ennek az oldalnak a megnyitása és a jelentkezés elküldése között több mint 20 perc telt el, sajnos előfordulhat, hogy nem kapjuk meg a feltöltött dokumentumokat. A biztonság kedvéért kérjük, hogy ha hosszabban időzött ezen az oldalon, akkor frissítse (töltse be újra), mielőtt feltölti és elküldi jelentkezését. A technikai probléma kiküszöbölésén dolgozunk, köszönjük megértésüket.