Pályázati koordinátort keresünk

Study In Hungary egységünkbe Pályázati koordinátort keresünk

A Tempus Közalapítvány bővülő portfóliójához keres tapasztalt munkatársat keresztény fiataloknak szóló, valamint a Stipendium Hungaricum ösztöndíjprogram megvalósításához. Az ösztöndíjprogram célja, hogy lehetőséget biztosítson felsőfokú tanulmányok folytatására magyarországi képzési helyeken. Az új munkatárs feladata a program megvalósításának összefogása, koordinálása.

A pozíció betöltése: heti 40 órás határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be, megállapodás szerint akár azonnali munkakezdéssel

A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • Kapcsolattartás az érintett intézményekkel
  • Éves pályázati folyamat nyomonkövetése
  • Pályázati kiírás előkészítése
  • Pályázati felület kezelése
  • Képzéslisták összeállítása
  • Jelölési folyamat összefogása
  • Központi tájékoztató- és egyéb háttéranyagok elkészítése
  • Program fejlesztési lehetőségeivel kapcsolatban tervek, javaslatok kidolgozása
  • Esetenként információs napok, tájékoztató előadások szervezése, megtartása

Önt keressük, ha:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • min. 3 év releváns munkatapasztalattal rendelkezik
  • tárgyalóképes aktív angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban egyaránt
  • az MS Office szoftvereket (elsősorban Excel, valamint Word, Outlook) magabiztosan kezeli
  • ismeri a hazai felsőoktatási szektort
  • munkáját megbízhatóan, felelősségteljesen és önállóan képes végezni
  • holisztikus látásmóddal rendelkezik
  • kiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkezik
  • ismeri a digitális és hivatalos etikettet (hivatalos levelezés és programok)
  • jó előadókészséggel rendelkezik
  • jó együttműködő készséggel rendelkezik
  • munkáját pontosság, precizitás jellemzi

Előnyt jelent:

  • felsőoktatási területen szerzett munkatapasztalat (elsősorban hallgatói mobilitás, hallgatótoborzás, nemzetköziesedés területén)
  • hallgatóként részvétel legalább 3 hónapos nemzetközi mobilitási programban (Erasmus, CEEPUS, Campus Hungary, Campus Mundi, Erasmus Mundus, egyéb felsőoktatási ösztöndíjak)
  • ismeri a Study in Hungary egység tevékenységeit

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk
  • A betanulást minden kollégánk segíti
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • Minőségi belvárosi irodatérben, jó munkaeszközökkel dolgozunk

Amennyiben szeretne jelentkezni, várjuk fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű Europass formátumú önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)