Pályázati referens munkatársat keresünk köznevelési területre

A Tempus Közalapítvány Erasmus+ mobilitási csoportjába pályázati referens munkatársat keresünk

A munkakör teljes állásban, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be, megállapodás szerint, akár azonnali kezdéssel.

A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Várjuk jelentkezését, ha szívesen foglalkozna az Erasmus+ köznevelési mobilitások pályázattípushoz kapcsolódó folyamatok támogatásával, így különösen:

  • pályázati tanácsadás, tájékoztatás (előadások, webináriumok, személyes konzultációk formájában),
  • projektek adminisztrációja, szakmai nyomon követése,
  • rendszeres kapcsolattartás a pályázókkal (telefonos, e-mailes),
  • együttműködés a Közalapítvány külső szakértőivel, a külső szakmai bírálat megszervezése,
  • közreműködés statisztikák, szakmai beszámolók elkészítésében angol és magyar nyelven,
  • belföldi projektlátogatások,
  • projektbeszámolók szakmai értékelése,
  • magyar és angol nyelvű tartalomfejlesztés (pályázati programhoz kapcsolódó cikkek, kézikönyvek).

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség;
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • köznevelés területéhez köthető munkatapasztalat;
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban;
  • MS Office szoftverek (Word, Outlook, Excel) használatában gyakorlat; kiemelkedő táblázatkezelési ismeretek;
  • affinitás az informatikai alkalmazások, adatbázisok használata iránt;
  • megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés;
  • problémamegoldó képesség;
  • elemzőkészség, analitikus gondolkodás, nagyfokú precizitás;
  • proaktivitás, kommunikatív, nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség

  • közoktatási, nonprofit, vagy pályázatkezelő szervezetnél szerzett munkatapasztalat,
  • európai és hazai oktatási szakpolitikák ismerete,
  • projektmenedzsment ismeretek,
  • jó előadókészség, prezi vagy MS Powerpoint felhasználói szintű ismerete,
  • az angolon kívül másik EU-s nyelv ismerete.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra.
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk.
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk.
  • A betanulást minden kollégánk segíti.
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség.
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk.
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek.
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk.
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk.

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan várjuk.