Campus Mundi pénzügyi referenst keresünk

Gazdasági egységünkbe CM pénzügyi referenst keresünk

A pozíció teljes munkaidőben (heti 40 óra), határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest VII. kerület
Az állás betölthető: megállapodás szerint, akár azonnal

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • EFOP-3.4.2-VEKOP-15-2015-00001-számú Campus Mundi projekt pénzügyeinek teljes körű lebonyolítása
  • Kiküldetések pénzügyi ellenőrzése, nyilvántartása
  • Elszámolások szabályszerűségének nyomon követése
  • Banki átutalások rögzítése
  • Kifizetési kérelmek összeállítása
  • Terv-tény elemzések, kimutatások készítése, adatok nyomon követése
  • Kapcsolattartás a projekt szakmai megvalósításáért felelős szakmai egységekkel, partnerekkel

Önt keressük, ha:

  • Középfokú pénzügyi/számviteli szakképesítéssel rendelkezik
  • Van legalább 2 év pénzügyi területen szerzett munkatapasztalata
  • Az angol nyelvet alapfokon ismeri
  • A MS Office alkalmazásokat készségszinten használja (elsősorban Excelt)
  • Alapos, precíz a munkavégzése, gyakorlatias hozzáállású

Előnyt jelent:

  • Operatív programok pénzügyi elszámolásában szerzett munkatapasztalat
  • EPTK vagy EMIR rendszer ismerete
  • MÁK Electra rendszer ismerete
  • Non-profit területen szerzett pénzügyes munkatapasztalat

 Jó nálunk dolgozni, mert:

  • hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk
  • a betanulást minden kollégánk segíti
  • nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség
  • a megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk
  • a kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek
  • fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk

Magyar nyelvű önéletrajzát motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével folyamatosan, legkésőbb 2019.06.30-ig várjuk.

A pályázók kiválasztása és meghallgatása folyamatosan történik.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)