Study In Hungary pályázati referens (Nyugat-Balkán - Törökország)

Study In Hungary egységünkbe pályázati referenst keresünk Nyugat-Balkán - Törökországi referatúra ellátására

A Tempus Közalapítvány bővülő portfóliójához keres tapasztalt munkatársat a Stipendium Hungaricum program megvalósításához. A területi referens egy adott partnerország-csoporttal kapcsolatos pályáztatási feladatokat lát el, támogatja a kapcsolódó ösztöndíjprogramok szervezését, külföldi ösztöndíjasok fogadását, hazai ösztöndíjasok pályázati ügyeit.

A pozíció betöltése: heti 40 órás határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be, megállapodás szerint akár azonnal
A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • Pályáztatáshoz kapcsolódó tevékenységek:
    • adatbázis kezelés, statisztikák, jelentések készítése
    • kapcsolattartás a partnerországok képviselőivel
    • pályázók, ösztöndíjasok tájékoztatása
    • hallgatói pályázatok kezelése (formai és szakmai bírálatok koordinációja, döntéselőkészítés)
    • hallgatói szerződések megkötésének koordinálása
    • ösztöndíjasok támogatása a vízumigénylésben
    • a program megvalósulásának hazai ellenőrzése
    • a hallgatói elégedettségmérések elvégzése, kiértékelése
  • Nemzetközi felsőoktatási marketinghez kapcsolódó tevékenységek támogatása:
    • a hazai intézmények támogatása a régió felsőoktatásának és hallgatói igényeknek a megismerésében, hallgatótoborzási tevékenységeik koordinálása az adott régióban
    • a program és a magyar felsőoktatás népszerűsítése az adott régióban (egyes esetekben több napos nemzetközi utazással is jár)
    • angol nyelvű honlap frissítése
    • promóciós anyagok készítése
  • Hazai intézmények támogatása a külföldi hallgatókat segítő mentorhálózat működtetésében.
  • Hazai és az adott partnerországban megvalósuló alumni tevékenységek támogatása.

Önt keressük, ha:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • min. 2 év releváns munkatapasztalattal rendelkezik
  • tárgyalóképes aktív angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban egyaránt
  • az MS Office szoftvereket (elsősorban Excel, valamint Word, Outlook) magabiztosan kezeli
  • ismeri a hazai felsőoktatási szektort
  • munkáját megbízhatóan, felelősségteljesen és önállóan képes végezni

Előnyt jelent:

  • felsőoktatási területen szerzett munkatapasztalat (elsősorban hallgatói mobilitás, hallgatótoborzás, nemzetköziesedés területén)
  • hallgatóként részvétel legalább 3 hónapos nemzetközi mobilitási programban (Erasmus, CEEPUS, Campus Hungary, Campus Mundi, Erasmus Mundus, egyéb felsőoktatási ösztöndíjak)
  • ismeri a Study in Hungary egység tevékenységeit

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk
  • A betanulást minden kollégánk segíti
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • Minőségi belvárosi irodatérben, jó munkaeszközökkel dolgozunk

Magyar nyelvű önéletrajzát motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével folyamatosan, legkésőbb 2019.06.27-ig várjuk.

A pályázók kiválasztása és meghallgatása folyamatosan történik.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)