Pályázati referens munkatársat keresünk (Államközi programok)

A Tempus Közalapítvány Felsőoktatási egysége pályázati referens kollégát keres államközi programok végrehajtásához távol-keleti, eurázsiai, közel-keleti és észak-afrikai országok vonatkozásában

A pozíció heti 40 órás, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest, Kéthly Anna tér 1.
A pozíció betöltése: azonnali kezdéssel

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • felsőoktatási egyéni ösztöndíjak végrehajtásában való közreműködés,
  • pályázati tanácsadás, konzultáció hazai és külföldi érdeklődők (oktatók, hallgatók) számára,
  • pályázati folyamat szakmai nyomon követése,
  • rendszeres kapcsolattartás külföldi szervezetekkel,
  • beérkező pályázatok kezelése,
  • szakmai értékelés elvégzése vagy pályázattípustól függően külső szakmai bírálat megszervezése,
  • döntés-előkészítés, pályázók kiértesítése,
  • szerződéskötés megszervezése, lebonyolítása,
  • mobilitás nyomon követése,
  • záró beszámolók értékelése,
  • részvétel éves és ad-hoc szakmai beszámolók, valamint statisztikák elkészítésében,
  • ügyviteli rendszerekben a pályázatok főbb adatainak rögzítése és frissítése,
  • információs napokon részvétel és előadások tartása.

Önt keressük, ha:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • kiváló angol nyelvű kommunikáció szóban és írásban (egyéb nyelvek ismerete előny),
  • van legalább 2 év munkatapasztalata,
  • van affinitása az informatikai alkalmazások, adatbázisok használata iránt,
  • önállóan, precízen, felelősségteljesen képes végezni a munkáját,
  • diplomáciai érzékkel rendelkezik,
  • következetes és feddhetetlen.

  • külföldi mobilitási tapasztalat, résztanulmány vagy szakmai gyakorlat,
  • nemzetközi ösztöndíjprogramok kezelésében szerzett munkatapasztalat,
  • multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat.

Egyéb tudnivalók:

A munkakör adminisztratív jellegű, irodai munkavégzést jelent, nem jár rendszeres külföldi utazással. A munkavégzés magyar időzónában történik, hétfőtől csütörtökig 8.30 és 17.00 óra között, pénteken 8.30 és 14.30 között.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • hosszú távon számítunk a munkatársainkra,
  • értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk,
  • biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk,
  • a betanulást minden kollégánk segíti,
  • nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség,
  • a megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk,
  • a kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek,
  • fejlődést, tanulást támogató a kultúránk,
  • minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk.

Fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű Europass önéletrajzát, valamint rövid, magyar és angol nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2019. június 30-ig várjuk.

A pályázók kiválasztása és meghallgatása folyamatosan történik.