Kommunikációs referens – felsőoktatási terület

A Tempus Közalapítvány kommunikációs egysége munkatársat keres kommunikációs referens munkakörbe

A Tempus Közalapítvány kommunikációs egysége munkatársat keres azonnali kezdéssel kommunikációs referens munkakörbe, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Az új munkatárs fő feladata a Tempus Közalapítvány kommunikációjának támogatása a következő területeken:

  • a nemzetközi felsőoktatási ösztöndíjprogramok népszerűsítése,
  • a magyar felsőoktatási intézmények nemzetköziesítését, nemzetközi versenyképességét támogató tevékenységekhez kapcsolódó kommunikáció.

Főbb feladatok:

  • részvétel a Közalapítvány által kezelt felsőoktatási ösztöndíjprogramokat érintő kommunikációs kampányok kidolgozásában és végrehajtásában
  • hírek, cikkek, tájékoztató anyagok írása
  • tartalomkészítés és tartalomfeltöltés közösségi média felületekre, honlapra
  • közösségi oldalak kezelése
  • adatgyűjtések, háttéranyagok készítése
  • címlisták kezelése, frissítése; hírlevélküldő rendszer kezelése
  • kiadványok nyilvántartása; terjesztési terv készítése és megvalósítása
  • előadások tartása, a programok népszerűsítése rendezvényeken, fesztiválokon
  • kapcsolattartás és kapcsolatépítés partner szervezetekkel
  • ad hoc kommunikációs feladatok

Önt keressük, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • felsőfokú végzettség
  • releváns munkatapasztalat
  • biztos angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • kiváló íráskészség
  • gyakorlatias hozzáállás
  • kreativitás
  • önállóság
  • interkulturális érzékenység

  • a felsőoktatás szereplőivel való kommunikációban szerzett tapasztalat
  • nemzetközi/interkulturális közegben szerzett tapasztalat

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra.
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk.
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk.
  • A betanulást minden kollégánk segíti.
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség.
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk.
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk.

Jelentkezés: magyar és angol nyelvű Europass önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, a fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2019. szeptember 2-ig.

A beérkező jelentkezéseket folyamatosan bíráljuk el. http://www.tka.hu/allas